Reklama

sobota, septembra 06, 2008

Dopravná polícia a jej NEschopnosť

Asi najviac známym problémovým úsekom na Slovensku je úsek diaľnice D1 medzi Trnavou a Bratislavou. Hlavne v pondelok a v piatok počujeme o haváriach ktoré sú tu. A polícia sa nečinne pozerá a necháva kolabovať dopravu.

V piatkové ráno (5.9.2008) o 7.05 som zažil na vlastnej koži ako polícia rieši haváriu. Viac ako na 2 hodiny som uviazol pri parkovisku Triblavina smerom z Bratislavy. Ak hovorím o 2 hodinách, tak hovorím o hodinách vypnutého motoru a sedenia v aute. Ako som sa priebežne dozvedal z rádia, tak sa stala na 19 km D1 havária so smrteľným následkom. A polícia radšj vyšetrovala, a vodičov nechala ako rukojemníkov. Podľa správ doprava kolabovala v celej Bratislave, a aj na komunikáciach smerom na Senec, Pezinok... Paradoxne aj opačný smer, kde pred 19 kilometrom bola asi 5 km kolóna zvedavých vodičov.

Z môjho pohľadu zablokovaného vodiča, polícia mala umožniť prejazd okolo neštastia a dopravu odkloniť podstatne skôr z D1. A hlavne BYŤ PRIPRAVENÁ na havárie na D1, lebo havárie sú tu pravidelne!

P.S. Čo som potreboval ráno stihnúť mimo Bratislavy som nestihol, otočil som sa na výazde Senec - Pezinok, a vrátil sa do Bratislavy (cez Pezinok). Takže ĎAKUJEM POLÍCIA, strávil som v aute 3,5 hodiny, prešiel cca 50 km, a nič nespravil. A to len pre vašu NEschopnosť.

Žiadne komentáre: