Reklama

pondelok, marca 08, 2010

UPC - pozor na telefonické zmeny

Zmenil som služby u spoločnosti UPC - Bratislava cez telefón, posledný februárový týždeň. Zmenu som považoval za vykonanú.

Čo som menil? Pôvodne som mal 2 ročnú viazanosť na digitálnu televíziu a Chello Medium. Nakoľko mi viazanosť skončila k 28.2.2010, a UPC má v ponuke Fiber Power 10 s takými istými parametrami ako Chello Medium, ale za cenu o 5 € mesačne nižšiou. Potom je škoda službu nezmeniť. A viazanosť nechcem, aby som mal balík s ešte výhodnejšiou cenou.

Aké však bolo moje prekvapanie keď som dostal faktúru so starou službou. Zavolal som na infolinku UPC, a dozvedel som sa, že žiadna zmena nie je vykonaná! Mám zavolať na oddelenie fakturácie, kde mi to vedia preveriť. Tam mi sľúbili (3.3.2010) že sa mi ozvú tak do 24 hodín. Nestalo sa tak. Dnes som sa informoval opätovne. Že službu mám zmenenú k 4.3.2010, a v nasledujúcej faktúre mi to prepočítaju. A sťažovať sa môžem písomne...

Tak si teraz len môžem povzdychnúť Vivat Slovensko, a Vivat Služby! Zmenu vykonali až na moje 2 zavolanie, ak by som sa neozval, zmena by nastala neskôr.

Teraz mám ponaučenie, a radím to aj ďalším. Ak budete vykonávať nejakú telefonickú zmenu, overte si to nasledujúci deň, či je všetko ako ste chceli. Poznačte si čas, telefonné číslo z ktorého ste volali a meno s kým ste hovorili. Kľudne si ho vypýtajte aj 3-krát. Ideálne by bolo si hovor aj nahrať, ale je potrebné druhú stranu na to upozorniť. Podľa mňa stačí keď počas navigačného automatu uvediete, že hovor je nahrávaný, na prípadné ďaľšie reklamácie. A že druhá strana nemá na výber? Veď pri volaní ani VY nemáte na výber ...

1 komentár:

mssz3ahfsb povedal(a)...

If advanced geometry is required, think about using a unique printer in the lab. Even if Netfabb reviews no invalid orientations, if we see pink triangles in restore mode there is a problem with your model. The Anycubic Photon Mono X 6K followers can get pretty noisy as they should work hard to keep the machine cool during operation, but offering it is behind a closed door , you’ll solely hear a muffled whirring. 3D Printers Online Store is partnered with the PayPal, the top most trusted and safe Payment system. They are a leader of their business and best suited to provide fast, secured transactions while relating to your privacy. If you do not have PayPal account, you can to|you presumably can} pay by your Credit or Debit Fingerprint Door Lock Card.