Reklama

pondelok, októbra 26, 2009

Generali Slovensko - zlá poisťovňa!

Od chvíle spojenia poisťovne Generelai a Česká Poisťovňa Slovensko začala táto poisťovňa fungovať nadmieru divne. Tento rok mi zatiaľ zo 4 šekova na platbu poistného neprišli 3. To sa mi zdá trošku veľa...

V minulosti s ČPS som mal len dorbré skúsenosti. Zlúčením sa ale pre mňa ich službu pokazili.

Po dovolaní sa na infolinku mi bolo povedané: " My nemáme povinnosť Vám zasielať šeky".

Pri otázke: " To si mám strážiť splatnosti a potom vám vyvolávať?"

bola odpoveď: "To nie je štandardný postup, my šeky posielame..."

Takže si vyberte.

Tento rok som už 3x volal, a nechal si poslať šek, v predchádzajúcich 2 prípadoch neprišiel. Nakoľko ide o PZP platené štvrťročne s platbou nebol problém (číslo účtu, suma, variabilný symbol). Lenže dnes ide o majetkové postenie a ževraj mi uvedený šek hneď posielajú. Tak uvidíme či dorazí.

Po uvedených skúsenostiach viem že o pár dní v oblasti PZP prestanem byť ich klientom (6 týžďňou pred ďalším rokom je možné zmluvu vypovedať).

Pred niekoľkými rokmi som odišiel od poisťovne UNION pre podobný problém. Tam mi nevedeli ani po urgenciach poslať šek, "bielu" a Zelenú kartu. Bolo to cca 14 dní pred koncom roka, a mne chýbali potvrdenia a šek. Nakoniec som to musel riešiť osobnou návštevou ich kontaktného miesta, kde mi všetko ručne vypísali a dali šek. Stálo ma to asi 30 telefonátov (preťažená infolinka) a dosť nervov s takýmito službami.

Pre tento rok asi už nemôžem vypovedať zmluvu k Majetkovému poisteniu, a snáď všetko príde ako má - a ja to zaplatím. Na záver len dodám:

"Genereali Slovensko nie je pre mňa seriózny partner!"

Žiadne komentáre: